top of page

 SC07/22

metamorfoza sklepu PANDA
w Głogowie

• 30mkw

PANDA - garnitury dziecięce i młodzieżowe

Głogów (róg ulicy Staszica i Rzeźniczej, pawilon nr 44)

w 2022 roku mieliśmy przyjemność uczestniczenia w jednym z najbardziej niesamowitych projektów - była to metamorfoza sklepu PANDA w Głogowie. poniżej krótka historia:
 

pan Władek prowadzi swój sklep od 1994 roku - po 28 latach prowadzenia sklepu, mimo trudnych czasów w jakim znaleźli się przedsiębiorcy - podjął decyzję, na którą odważyliby się tylko nieliczni - generalny remont i metamorfoza lokalu o 180 stopni. pan Władek to osoba niesamowicie ambitna i pełna pasji, do tego co robi. mimo ukończonych już 80 lat, nie brak mu zapału i chęci do dalszej pracy. w metamorfozie salonu poza naszym udziałem uczestniczyli:
- wnuk Maciek, który zaszczepił u dziadka ideę generalnego remontu, a chwilę później stał się głównym podwykonawcą i prawą ręką dziadka Władka
- Pan Władek, który mimo swojego wieku część prac remontowych wziął na siebie i został prawdziwym kierownikiem budowy!

tak oto, dzięki pomocy najbliższych udało nam się stworzyć wyjątkowe miejsce na mapie Głogowa dla młodszych i nastoletnich gentlemanów. salon specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości eleganckich garniturów dla dzieci i młodzieży. w ofercie sklepu znajdziesz szeroki wybór modnych garniturów dopasowanych do każdej sylwetki, koszule i spodnie wizytowe, marynarki, muszki, krawaty i wiele więcej! serdecznie zapraszamy do odwiedzin salonu Pana Władka. doświadczenie i profesjonalna pomoc Pana Władka w połączeniu z niesamowitym asortymentem salonu to recepta na idealne zakupy!

odwiedź stronę:
www.pandaglogow.com

Kotwica 1
bottom of page