top of page

czy warto podjąć współpracę z architektem wnętrz?

oczywiście, że tak! zaprojektowanie funkcjonalnego, a zarazem estetycznego wnętrza niekoniecznie jest czymś prostym. warto zwrócić się do specjalistów, dzięki którym zaoszczędzisz nie tylko czas, ale także pieniądze. zadaniem, jakie ma przed sobą każdy architekt wnętrz to stworzenie przestrzeni do życia, która będzie funkcjonalna i komfortowa, ale także efektowna i piękna. czy można zaprojektować przestrzeń bez współpracy z architektem wnętrz? pewnie, ale w większości przypadków pochłania to przede wszystkim ogrom czasu, często narażając Cię na błędy, czy przeoczenia. przy współpracy z architektem wnętrz unikniesz tych problemów, mając pewność że wydobędziemy z wnętrz wszelkie możliwości oraz potencjał, tworząc przy tym niebanalną przestrzeń Twoich marzeń.

kiedy zgłosić się do architekta wnętrz, na jakim etapie?

jeżeli jest to możliwe, zgłoś się jak najszybciej - na etapie koncepcji budowlanej (układ ścian, elektryka itp.) będziemy mogli stworzyć więcej propozycji układu funkcjonalnego, co pozwoli nam wprowadzić ewentualne modyfikacje do projektu. jeżeli Twoje mieszkanie czy dom nie jest jeszcze/już na tym etapie, spokojnie zgłoś się do nas po poradę. współpracujemy z naszymi Klientami niezależnie od tego na jakim etapie realizacji jest dany projekt. pamiętaj jednak, że jeśli zgłosisz się do nas zbyt późno może się okazać, że nie będziemy w stanie znaleźć wolnego terminu.

ile kosztuje wycena projektu?

wycena projektu jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. 
aby wycenić projekt potrzebne będą natomiast podstawowe informacje na temat wnętrza: powierzchnia i liczba pomieszczeń lub plan lokalu od dewelopera, ponadto - zakres prac. jeśli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń.

jaki jest koszt projektu?

w tej kwestii nie będziemy oryginalni, ale musimy to napisać bowiem cena ustalana jest indywidualnie. cena projektu uzależniona jest od przede wszystkim od projektowanej powierzchni, zakresu wykonywanych prac oraz Twoich upodobań stylistycznych bądź oczekiwań. wszystkie wymienione czynniki składają się na całość oferty, którą możemy przygotować stacjonarnie bądź online. uśredniając, cena projektu wynosi od 100 do 250zł za m2.

co muszę dostarczyć architektowi wnętrz?

jeśli jest to możliwe, przygotuj plan mieszkania, domu bądź projektowanej przestrzeni. jeżeli nie masz dostępu do dokumentów, przygotujemy inwentaryzację pomieszczeń we własnym zakresie. kolejnym tematem przydatnym przy współpracy z architektem są wszelki inspiracje - mile widziane są zdjęcia, materiały czy informacja o tym, co Ci się podoba.

mieszkam w innej części Polski, czy możliwa jest współpraca?

jasne, odległość nie jest dla nas problemem. swoje prace projektowe skupiamy przede wszystkim w obrębie woj. dolnośląskiego, natomiast pracujemy także zdalnie - to właśnie dlatego jesteśmy w stanie podjąć się współpracy niezależnie od lokalizacji naszego Klienta. podstawą każdej współpracy jest inwentaryzacja - w przypadku braku możliwości przeprowadzenia jej osobiście, Klient bierze pełną odpowiedzialność za podane nam parametry. za ewentualne błędy wynikające z nieprawidłowo przeprowadzonej inwentaryzacji pomieszczeń, SIMPLE CONCEPT nie odpowiada.

czy możliwa jest współpraca online?

oczywiście, więcej szczegółów na temat usług oferowanych online znajdziesz w zakładce dot. naszej oferty.

ile trwa wykonanie projektu?

okres naszej współpracy uzależniony jest od zakresu prac oraz metrażu danej przestrzeni. przykładowo: realizacja kompletnego projektu wnętrz składającego się z 5 podstawowych pomieszczeń (przedpokój, kuchnia, salon, sypialnia, łazienka) wynosi ok. 8-10 tygodni.

czy możliwy jest projekt pojedynczego pomieszczenia?

jasne, jeśli pozwolą nam na to terminy projektowe. zajmujemy się projektami obejmującymi zarówno wszystkie pomieszczenia (prywatne bądź komercyjne) oraz pojedynczymi wnętrzami niezależnie od ich przeznaczenia. 

potrzebuję projektu łazienki bądź kuchni, planuję zakupić towary w jednym miejscu. jest szansa współpracy i szybkiej realizacji projektu?

nasze studio projektowe posiada kontrakt z jedną z największych firm budowlanych w kraju. naszym partnerem jest Castorama Polska, gdzie świadczymy dla Was dodatkowe usługi projektowe. jeśli planujesz zakup materiałów bądź wyposażenia właśnie w tym miejscu, a zależy Ci na szybkiej realizacji projektu - zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług w punkcie projektowym Castorama Głogów. jeśli masz więcej pytań, napisz do nas lub zadzwoń, aby umówić się z architektem wnętrz.

bottom of page