top of page
4T9A1106.jpg

konsultacje
online

konsultacja z architektem wnętrz to świetna okazja, aby uzyskać profesjonalną i rzetelną poradę dotyczącą  wybranego przez Ciebie wnętrza, bez konieczności wychodzenia z domu. podczas spotkania online możesz skonsultować swoje pomysły oraz uzyskać pomoc w doborze odpowiednich kolorów, materiałów oraz mebli, a także poznać różne techniki i rozwiązania, które pozwolą Ci na lepsze zagospodarowanie przestrzeni w Twoim domu. 

poniżej przedstawiam część zagadnień, z jakimi zmagają się moi Klienci korzystający z konsultacji. jestem tutaj po to, aby pomóc Ci w rozwiązaniu wszystkich tych problemów oraz innych, które mogą pojawić się podczas Twojej drogi do wymarzonego wnętrza

brak czasu · nie masz czasu na kompletny projekt wnętrza bądź gonią Cię terminy?​

trudności z planowaniem przestrzeni · zaplanowanie funkcjonalnej przestrzeni w swoim domu lub miejscu pracy sprawia Ci trudność?

nie wiesz, jak wybrać najlepsze rozwiązanie pod kątem ergonomii?

brak pomysłów na aranżację wnętrza · masz problem z wyobrażeniem, jak powinno wyglądać Twoje wnętrze? (kolorystyka wybranych wnętrz, dobór materiałów bądź elementów wyposażenia wnętrz)

niewłaściwe dopasowanie stylu · masz trudności z wyborem stylu? nie wiesz, który z nich najbardziej pasuje do Twojego gustu i stylu życia?

błędy w doborze kolorów i materiałów · boisz się, że popełnisz błędy przy doborze kolorów, materiałów bądź tekstur? obawiasz się, że wizualny efekt końcowy będzie niezadowalający?

wybór mebli i akcesoriów · rozważasz zakup poszczególnych elementów wyposażenia wnętrz, ale nie wiesz który wybór będzie najlepszy?

problemy z harmonią przestrzeni · masz trudności w osiągnięciu spójności we wnętrzu? masz głowę pełną pomysłów, a Twój telefon jest pełen inspiracji? nie wiesz co zrobić, aby wszystko ze sobą współgrało i tworzyło spójną całość?

brak wiedzy technicznej · nie masz wiedzy technicznej dotyczącej projektowania wnętrz i potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiednich materiałów bądź podwykonawców? potrzebujesz informacji dot. bezpieczeństwa, instalacji i ergonomii?

przeprowadzka · przenosisz się do nowego miejsca? masz problemy z dopasowaniem swojego dotychczasowego wyposażenia do nowego miejsca? potrzebujesz pomocy w wyborze nowych mebli bądź dodatków?

oświetlenie · nie wiesz jak dopasować oświetlenie bądź szukasz odpowiednich rozwiązań?

praca z ograniczonym budżetem · ogranicza Cię budżet?

potrzebujesz pomocy w wyborze rozwiązań, które są zarówno estetyczne, jak i oszczędne?

zaoszczędź swój czas i pieniądze

skorzystaj z usługi konsultacji stacjonarnie lub online. indywidualna konsultacja obejmuje dowolny temat (od układów 2D, poprzez tematy dotyczące aranżacji wnętrza bądź dobór wyposażenia). jeśli nie masz czasu na kompletny projekt wnętrza, gonią Cię terminy lub potrzebujesz porady będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie. po zakończonym spotkaniu otrzymasz podsumowanie w formie pdf

umów się na spotkanie i sprawdź jakie to proste!

4T9A1118.jpg

konsultacja online


konsultacja z architektem wnętrz obejmuje dowolny temat.

jeśli nie masz czasu na kompletny projekt wnętrza, gonią Cię terminy lub potrzebujesz porady będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie. po zakończonym spotkaniu na podany adres email otrzymasz podsumowanie spotkania w formie pdf 

czas trwania 60 do 120 min

cena 500 PLN

4T9A1133.jpg

konsultacja stacjonarna

konsultacja z architektem wnętrz obejmuje dowolny temat. spotkanie odbywa się w Twoim domu, mieszkaniu bądź lokalu (istnieje możliwość spotkania się także w sklepie podczas wybierania materiałów bądź wyposażenia). jeśli nie masz czasu na kompletny projekt wnętrza bądź ograniczają Cię koszty będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie

czas trwania 60 do 120 min

cena od 500 PLN

Kotwica 1

konsultacja online

 • konsultację rozpoczynamy od przesłania przez Ciebie emaila, w którym uwzględnisz wszelkie materiały, pytania i zagadnienia, z którymi się zmagasz (powyżej znajdziesz checklistę, która ułatwi nam współpracę)

 • na podstawie Twojego emaila, przygotujemy materiały które pozwolą nam sprawnie przeprowadzić konsultację omawiając wszystkie zagadnienia

 • konsultacje odbywają się poprzez Google Meet - otrzymasz od email oraz sms potwierdzający datę wraz z godziną spotkania oraz link do konsultacji online (przed spotkaniem prosimy o sprawdzenie kamery i mikrofonu)

 • jednorazowa konsultacja online trwa 60 do 120 min (jeśli potrzebujesz więcej czasu, wybierz odpowiednią ilość konsultacji. jeśli materiał, który chcesz opracować będzie zbyt obszerny - dostaniesz od nas informację zwrotną o możliwości zakupu kolejnych godzin konsultacji)

 • spotkanie kończymy krótkim podsumowaniem

 • po spotkaniu otrzymasz od nas email z podsumowaniem spotkania w wersji pdf 
  (w zależności od zakresu konsultacji otrzymasz od nas: spis zagadnień poruszonych podczas konsultacji oraz ich rozwiązania, szkice i pomocnicze rysunki sporządzone podczas konsultacji, moodboard, listę odpowiednich sklepów, listę materiałów bądź elementów wyposażenia wnętrz wraz z linkami do stron, listę sprawdzonych podwykonawców)  czas trwania 60 do 120 min
  cena 500 PLN

konsultacja stacjonarna

 • konsultację rozpoczynamy od przesłania przez Ciebie emaila, w którym uwzględnisz wszelkie materiały, pytania i zagadnienia, z którymi się zmagasz (powyżej znajdziesz checklistę, która ułatwi nam współpracę)

 • na podstawie Twojego emaila, przygotujemy materiały, próbniki oraz wzorniki które pozwolą nam sprawnie przeprowadzić konsultację omawiając wszystkie zagadnienia

 • konsultacja odbywa się w Twoim domu, mieszkaniu bądź lokalu na terenie Głogowa i okolic 
  (konsultacje poza Głogowem wyceniane są indywidualnie)

 • jednorazowa konsultacja stacjonarna trwa od 60 do 120 min

 • spotkanie kończymy krótkim podsumowaniem

 • po konsultacji otrzymasz od nas email z podsumowaniem spotkania w wersji pdf (w zależności od zakresu konsultacji otrzymasz od nas: spis zagadnień poruszonych podczas konsultacji oraz ich rozwiązania, szkice i pomocnicze rysunki sporządzone podczas konsultacji, moodboard, listę odpowiednich sklepów, listę materiałów bądź elementów wyposażenia wnętrz wraz z linkami do stron, listę sprawdzonych podwykonawców)


  UWAGA
  przed przystąpieniem do konsultacji niezbędne jest przesłanie rzutów bądź układu wybranego wnętrza oraz zdjęcia przedstawiające omawianą przestrzeń


  czas trwania 60 do 120 min
  cenod 500 PLN

Kotwica 2
bottom of page