top of page

zmiana zaczyna się od Ciebie

projekty powstające w naszym studio dostosowywane są do indywidualnych potrzeb Klienta, przy czym wszystkie nasze projekty łączy kilka wspólnych cech. wiemy jak ważne są otaczające nas wnętrza, dlatego w swoich rozwiązaniach kładziemy nacisk na ich ergonomię i funkcję, ceniąc przy tym przestrzeń i światło projektowanej przestrzeni. 

baza naszych projektów często jest stonowana, w naszych oczach prosta forma i geometria wyrażają znacznie więcej, tworząc niebanalne i nowoczesne wnętrza. wierzymy, że starannie dobrana kolorystyka oraz odpowiednio dobrane faktury tworzą spójną, integralną całość. w swoich rozwiązaniach często sięgamy po naturalne materiały, nie boimy się jednak odważnych decyzji czy designerskich dodatków. zrozumienie potrzeb Klienta jest podstawą naszej pracy, dlatego też chcemy poznać Cię lepiej. we współpracy z doświadczonymi specjalistami zajmujemy się szeroko pojętą architekturą wnętrz, projektując wnętrza prywatne (poszczególne pomieszczenia, mieszkania bądź domy) czy przestrzeń publiczną. poza projektowaniem wnętrz, zajmujemy się ich aranżacją, stylizacją bądź przeorganizowaniem wybranej przestrzeni - przygotujemy Twoją nieruchomość pod sprzedaż lub wynajem, podpowiadając jak dokonać efektownej metamorfozy wnętrza.

4T9A0909.jpg

nikola rytter

właściciel
mgr architekt wnętrz

założycielem firmy oraz głównym architektem wnętrz jest wyróżniona przed wydział Architektury i Wzornictwa absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta, magister sztuk pięknych Nikola Rytter

 

 

osoba, dla której praca jest przede wszystkim pasją. permanentny rozwój i podejmowanie nowych wyzwań - tak chciałam pracować zawsze. każdy nowy projekt to nieustanny progres i nowe doświadczenie, nie tylko w sferze pracy ale i w codziennym życiu. dzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami sprawia podwójną radość, kiedy wiemy że spełniamy czyjeś marzenie. zajmuję się wieloma obszarami projektowania oraz designu, a niegasnąca pasja do projektowania i wnętrz jest gwarancją spełnienia wszelkich oczekiwań mojego Klienta.

SimpleConcept-20.jpg

buddy

asystent
birder collie

wybitnie inteligentny i sprytny border collie, ukierunkowany na współpracę z ludźmi. skoncentrowany na zadaniu, reaguje na każde polecenie. potrafi współpracować z innymi psami i dzielić się z nimi swoimi obowiązkami

bottom of page