top of page
kaboompics_ceramic-lamp-styled-on-a-commode-with-a-stone-top-28402.jpg

zmiana zaczyna się
od Ciebie

projekty powstające w moim studio dostosowywane są do indywidualnych potrzeb Klienta. wiem jak ważne są otaczające nas wnętrza, dlatego w swoich rozwiązaniach kładę nacisk na ich ergonomię i funkcję, ceniąc przy tym przestrzeń i światło projektowanej  przestrzeni. 

baza moich projektów często jest stonowana. w moich oczach prosta forma i geometria wyrażają znacznie więcej, tworząc niebanalne i nowoczesne wnętrza. wierzę, że starannie dobrana kolorystyka oraz odpowiednio dobrane faktury tworzą spójną, integralną całość. w swoich rozwiązaniach często sięgam po naturalne materiały, nie boje się jednak odważnych decyzji czy designerskich dodatków. zrozumienie potrzeb Klienta jest podstawą mojej pracy, dlatego też chcę poznać Cię lepiej. we współpracy z doświadczonymi specjalistami zajmujemy się szeroko pojętą architekturą wnętrz, projektując wnętrza prywatne (poszczególne pomieszczenia, mieszkania bądź domy) czy przestrzeń publiczną. poza projektowaniem wnętrz, zajmuje się także ich aranżacją, stylizacją bądź przeorganizowaniem wybranej przestrzeni, przygotuję Twoją nieruchomość pod sprzedaż lub wynajem, podpowiadając jak dokonać efektownej metamorfozy wnętrza.

4T9A0909.jpg

nikola rytter

właściciel

mgr architekt wnętrz

założycielem firmy oraz głównym architektem wnętrz jest wyróżniona przez wydział Architektury i Wzornictwa absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta, magister sztuk pięknych Nikola Rytter

 

 

osoba, dla której praca jest przede wszystkim pasją. permanentny rozwój i podejmowanie nowych wyzwań - tak chciałam pracować zawsze. każdy nowy projekt to nieustanny progres i nowe doświadczenie, nie tylko w sferze pracy ale i w codziennym życiu. dzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami sprawia podwójną radość, kiedy wiemy że spełniamy czyjeś marzenie. zajmuję się wieloma obszarami projektowania oraz designu, a niegasnąca pasja do projektowania i wnętrz jest gwarancją spełnienia wszelkich oczekiwań mojego Klienta.

buddy

asystent

border collie

wybitnie inteligentny i sprytny border collie, ukierunkowany na współpracę z ludźmi. skoncentrowany na zadaniu, reaguje na każde polecenie. potrafi współpracować z innymi psami i dzielić się z nimi swoimi obowiązkami

SimpleConcept-20_edited.jpg
bottom of page